University of Massachusetts Amherst Dean’s List
University of Massachusetts Amherst Dean’s List
PUBLISHED: | UPDATED:

Acton: Natasha Akali, Morgan Banta-Ryan, Alyssa Marie Biscotti, Liam Elijah Isaac Brandwein, Valentine Louise Bulpin, Phillip Cai, Laura Xiaosu Cataldo-Holmes, Alan Chao Chai, Kevin Norman Chase, Benjamin Edward Clayton, Sarah Catherine Connors, Julia Ann Conquest, Nicklas S. Coucke, Angelina Catherine Cronin, Paran Sivasuban Culanathan, Aliya Ariel Diamond, Jeremy Andrew Doiron, Eric Lawrence Elicone, Abraham William Englander, Julia Yuan Evans, Adam Myles Ford, Kaitlin Fung, Corinne Elaine Greene, Lillia Daad Greige, Helena Claire Hartman, Stephanie He, Jacklyn Rose Hickey, Katelyn Hill, Elizabeth HoElizabeth Winston Holtz, Olive M. Jaros, Varsha Jawahar, Edward Lockhart Jenkins, Irene Ji, Dan Kantorovich, Elizabeth Jeanne Kirkman, Simon Caleb Koch-Sultan, Ritika Koirala, Ramita Kommuru, Joanna Maria Koshy, Jacob L. Kreuze, Michael Hooper Lagunowich, Anna Li, Cynthia Li, Steven Li, Annie R. Lye, Susannah Campbell Malloy, Kar Ching Man, Kar Hei Man, Akanksha Nagarkar, Srija Nagireddy, Shruti Nanda, Leo Andre Narbonne, Oskar O’Hara, Anna Rose Papalia, Dominic Richard Papalia, Joseph Brandeis Park, Theodor Cristian Paunescu, Colin Paul Plucinsky, Andrew N. Qian, Meghan Racie, Anvitha Lakshmi Ramachandran, Trisha Kalyani Raman, Otis G. Robbe, Jashodhara Sharah Roy, Krystof John Ruszczyk, Catarina A. Santos, Abby Frances Scheinberg, Jared Martin Scheinberg, Avani S. Shah, Andrew Haobo Shi, Tejash Paras Sikka, Katherine May Silva, Clare Whittington Simpson, Minjae Song, Yoonjae Song, Ayela Bridgette Sta Maria, Anne Lizette Belmonte Sta. Maria, Veronika Margit Stout, Jayke Ngurah Sudana, Korey Ngurah Sudana, Delaney Rois Sullivan, Kelly Yutong Sun, Lauren Taylor Takenaga, Andrew Tillinghast, Louiza Meryam Tizi-ougdal, Massin Tizi-ougdal, Natalie Rose Ward, Charissa Jia-Huei Yu, Brian Siqi Zhang, Joy T. Zhang, Simona Zilberberg.

Ayer: Julia Marie Adams, Rachel Marie Arsenault, Kendra Bond, Jocelyn Joan Breault, Matthew Allen Gelinas, Christopher Michael Govang, Jasmine Michelle Alohilani Hambaro, Maia Avis Lewis, Melissa Marie Mazzu, Brooklynne T. Mitchell-Arno, Brooke Howland Molloy, Brandon Emanuel Morales, Alexander John Patano, Benjamin Plamondon, Alexandra Nicole Shea, Desiree Jasmine Taylor.

Bedford: Amber Lillian Beecy, Megan B. Beecy, Madison Ann Belbute, Anna Broyard, Katie Julia Butler, Erin Georgiaann Cahill, Grace Alana Clark, Hannah Maun Dacayanan, Matthew Robert D’Ambra, Margaret Mingyue Davis, Janelle Elizabeth Deneau, Melissa R. Driscoll, Araz Anoush Dulgarian, Aidan Scott Duncan, Devon Alexander Duncan, Kai Patrick Dyer, Ashley Elizabeth Fallon, Cameron Michael Fallon, Nathan Davis Fisette, Sigrid Emma Flender, Anastasia Fotis, Samantha Mae Gallant, Aneesha Garg, Maxwell Carl Goldman, Leo Sebastian Goldschmidt, Kristen Mary Hekimian, Jonathan Thomas Heller, Seonyu Hwang, Jessica Elizabeth Johnson, Jane Jimin Jung, Kaitlin R. Kean, Meghan Kean, Ryan Vincent Knight, Seda Lynne Korroch, David Benjamin Lach, Christine Hyoeun Lee, Olivia K. Lee, Amelia Claire Leida, James Levangie Jr.,Wesley Kohsuke Liou, Jonathan Alan McCabe, Julia Marie Medwar, Samuel Smith Mortenson, Linoy Noikas, Adam Copp O’Brien, Alexander John Oleksinski, Alexi Augusto Panagiotou, Grace Ann Rosier, Meredith Roy, Spencer Harrison Stevens, Camilla Tazzi, Brendan Fitzgerald Vaughan, Ivan Vegner, Christopher Ge Voong, Alissa Wang, Ziyan Wang, George Zhihong Wei, Ryan Calum Welsh, Sophia Wilson, Kin Yi Wong, Sayid Zellner Sawyer.

Billerica: Kaitlin Maria Barnes, Morgan M. Bauman, Danica Raeh Beck, Victoria Alexandra Bones, Colin Thomas Brooks, Dean Brooks, Megan Elizabeth Brown, Keri Anne Marie Bruso, Michael Domenic Buonopane, Alexandra Caris Burton, Michael Gordon Burton, Alberto Alfonso Carreno, Vrinda Navin Chandar, EuiChan Chung, Shawn Thomas Colby, Megan Christine Crowley, James Michael Doty, Elise Anne Evans, Sophia Christine Green, Dereck Neil Hall Jr., Patrick James Harrington, Rachael Elizabeth Hornsby, Lauren Marie Hughes, Nicholas Robert Hulsoor, Joseph Jin, Delaney Elizabeth Johnson, Erin Margaret Kelley, Edward Reeves Kenney, Kashwar Khemraj, Phoebe Lumansi Kimera, Amanda Marie King, Jonathan Joseph Kouyoumjian, Sabrina Isabel Lacayo, Selena Marie Lacayo, Talia Lafleur, Anya Ruth Lavallee, Quinton Akira Leong, Sebastian Leong, Benjamin Neil MacKinnon, Sanjana Manghnani, Brett Martini, Vanessa Raffaella Mattar, Grace Elizabeth McGovern, Christopher James McLaughlin, Austin James Miranda, Varshini Mohankumar, Thomas Patrick Murnane Jr., Connor James Murphy, Natalie Anna Nardone, Phuc Duc Hoang Nguyen, Julia Danielle Oliva, Michael Thomas Orlando, Chloe Olivia Pelrine, Ambika Rattan, Rachel Nicole Savini, Genevieve Lillian Sharaga, Hailey Christie Smith, Bayleigh Ann Snook, Alexis Rose Sorensen, Ariana Eve Swoyer, Alisha Regina Taha, Steven John Thomas, Emily Todd, Madhumitha Velmurugan.

Carlisle: Matthew Paul Battista, Peter Nicholas Bruning, Liam Daniel Doherty, Dennis O. Evgenov, Marinna Kaufman, Evan Magarychoff, Emilie Odile Paterson, Amanda Elizabeth Shorey, Ava Bond Smith.

Chelmsford: Karam Omar Al-Kofahi, Madeline Siobhan Andrews, David Walter Arakelian, Charlotte May Bailey, Mykhaylo Barchuk, Jaideep S. Bijjala, Tarun Bomma, Marina A. Boulos, Sarah Brigham, Alec Brown, Grace Kathleen Cardonne, Amy Elizabeth Carey, Tanner David Carlson, Peter Francis Cassels Jr., Fiona Casserly, Gina Elizabeth Castellano, Aaryan Ashish Chaudhary, Christine Chen, Colleen E. Connor, Marissa Ann Coppola, Claire Angwin Danahy, Joshua Dean, Anthony James Dechiara, John Louis Dillon, Michael Edward Dionne, Isabel Kathryn DiTavi, Maya Noelle Dube, Carl Douglas Erickson, Boula E. Estafanous, Grace L. Flanagan, Melanie Foo, Timothy Gary Froelich, Sumanth Ganta, Nicholas Glekas, Erin Rebecca Green, Thomas Wesley Guaetta, Lauren Elizabeth Harrington, Emma Elizabeth Hatch, Tristan Robert Heck, Maya S. Hegde, Martina Julia Higgins, Shane Kuch Hok, Hunter William Holden, Cameron John Kaminsky, Jacob David Kaminsky, Elizabeth Grace Kearney, Devin Kenney, Shea Pettingill Kenny, Lauren Elizabeth Kenyon, Matthew John Kilmartin, Alysea Nakrie Kim, Katrina Megan Klinkhammer, Emma Michelle LaCava, Brendan David Lally, Matthew Patrick Landers, Alexander W. Lawton, Marla Maria Lech, Riley Thomas Lennon, Catherine Julia Leonard, Scott Harold Lerer, Dysaiya Long, Clare Christiana Lyon, Maura Frances Maguire, Sahil Malhotra, Michael Thomas Marchant, Kelly Wen Marshall, Liam Michael McGinty, Kate Marie McQuaide, Lannae Nan Miu, Maya Mohanty, Christina Linda Monahan, Anna M. Morel-Paletta, Moses Njenga Mwaura, Edmund Malcolm Neumeier, Joseph Daily Neylon, Thuvan Nguyen, Rachael Danae O’Connell, Fiona O’Hearne, Connor Allen Okeefe, Anish Panda, Diti Patel, Foram Ajay Patel, Jeenil Rakesh Patel, Praneet Patil, Lorelei C. Plunkett, Alexandre Poulain, Rachel Mary Prince, Tyler James Quinney, Tanvi V. Rane, Fanny Denise Riand, James Douglas Ripley, Anish Amit Shah, Brianna Marie Shea, Yashika Singh, Lindsay Nicole Smith, Elizabeth Paige Snelson, Jerry Junhao Su, Chengwen Sun, Cassidy Teng, Hayato Alex Umaoka, Simon K. Van Haren, Angela Christine Vignola, Matthew Dennis Vignola, Ashley Villare, Jessica Hope Wagner, Gianna Marie Watson, Mariel Wai Wissmann.

Devens: Racheal Wu.

Dracut: Nicholas Ambrosini, Leila Ata, Joseph Philip Avignone, Adam G Berger, Jatin Kumar Bussa, Molly Jean Cahill, Jessica Cavanagh Daniell, Matthew Joseph Daniell, Rachael Lori Doyle, Olivia Rose Elmstrom, Zachary Fauvel, Daniel Roland Gacek, Lucas Felicio Ibarguen, Joshua Machado, Alan Martinez, Sean G. McMeniman, Pooja Reddy Muddasani, Erzi Dempsey Nason, Katelin Huynh Nguyen, Shawn Michael O’Connor, Parth R. Patel, Rhea Gignesh Patel, Julia Petka, Catherine Hope Riordan, Charles Marvin Ritchie, Nadia Raegan Saari, Andrew David Salois, Rahul Sharma, Shruti Suresh, Genesis Michelle Torres, Skylar Rose Tan-Ning Unger, Kyle James Valade, Shane Patrick Ziemba.

Dunstable: Nicholas George Antonopoulos, Alex Z. Dai, Erin Hope Jussaume, Allison T. Lilly, Gavin Patrick Lilly, Joshua Ethan Mayer, Justin Andrew Mayer, Chloe Jeanne McDonald, Jared Clifton Phelps, Jacqueline Kelly Richardson, Nicole Kellie Tammaro, Brooke Elizabeth Towle, Zoe Elizabeth Wetmore, Dylan Wotton.

Groton: William Cathcart Arthur, Ryan William Baker, Emily Portia Blast, Sophie Lauren Bobzien, Celeste Boyce, Jonathan William Bruno, Heather Elizabeth Carroll, Jacqulyn Suzanne Cernak, Simon McCarthy Chandler, Michael Peter DiFranco, Luke David Donovan, Jared Peter Dorff, Jessie Allison Dorff, Aylin Ann Elmali, Melissa Elmali, Adam W. Elmasri, Joshua Joseph Fiorentino, Jacqueline Forbes, Kayleigh Mae Francis, John Henrik Horsman, William Harrison Huntington, Marie Keeling, Eleanor Zijie Keydel, Mae Olivia Kovacs, Yaowei Liang, Callie Joyce MacPherson, Rhea Malik, Lauren Elizabeth Maloomian, Eileen Emily Mancini, Isabella Frances Mancini, Hannah Rose Marion, Kelsie Ann McAllister, Ryan Stewart McFarland, Hannah Emily McGovern, Diana Rose Mendel, Julia Mendel, Bronwyn Elizabeth Mulligan, Sarah Jeanne Mullins, Marissa Gabrielle Nardone, Matthew Joseph Naughton, Mikayla Paterson Andrew Phillip Reilly, Anna Rimkus, Hannah Marie Roder, Brian Lynch Scott, Amelia V. Shaw, Samuel Charles Smethurst, Yae Hyun Song, Shrivaths G. Sriprasad, Lara Olena Stecewycz, Michael Eugene Suchecki, Olivia Linzhi Teh, Owen Shouwen Teh, Meaghan E. Tomany, Paige Renee Wilkins.

Harvard: Robert Arellano, Kaeli Marie Armstrong, Daisy Xiuxin Benson, Lucy Marie Bodtman, Carolina Ribeiro Clemente de Mello, Jared Michael Dauphinais, Lara Patricia Erdogus-Brady, Drew Daniel Femino, Margaret Snowden Gill, Olivia Ruth Gomez, Madeline Helen Hill, Vivien Li Jamba, Greer Mary Jarvis, Maryana Hejin Jeon, Cynthia Jo, Anna Grace Laursen, Alexander Edward Lee, Marcela Machado Leme, Marilia Machado Leme, Marcos Antonio Lora, Cara M. Olejarz, Devin Jayesh Patel, Joao Pedro Pragana Pellegrino, Samvit Dhiraj Pisal, Haley Li-Meng Potter, Diego Roberto Rojas, Samuel Colburn Rosenfield, Stephen Kenneth Scarano, Kyle Fox Schoenberg, Lillian G. Shaw, David Giovanni Shlimak, Michael Matthew Steranka, Benjamin Christopher Strazdus, Jennifer Tamar Woolcock, Joanna Young.

Hudson, N.H.: Shreya Karri, Jasmine Kaur Mangat, Dillon Pinard, Nisarg Ashish Shah, Abby Bayla Watterson.

Littleton: Axel R. Anderson, Nicole Rose Biagioni, Kyle D. Bonacci, Jeffrey Thomas Campbell, Isabella Katherine Chilton, Rachel Elizabeth Coupal, Luke D. Elliott, Eleah Lynn Flockhart, Lucy Cushman Howes, Andrew Colby Ingham, Abigail Rose Keohane, Rachel L. Klock, Nikita D. Kovinskiy, Allison Krystofik, Morgan Elizabeth Lance, Mary Judith McCloskey, Emma Ann McHutcheon, Radhika Bijal Mehta, Tiana Elaine Naylor, Katharine Tatiana Norton, Helen Orton, Arlington Pletcher, Cecilia Frances Portante, Travis Giles Reardon, Brendan Roach, Alexandra Elizabeth Shea, Maeve Olivia Smith, Anson Josef Weston Staples, Katelyn Taylor White, Brandon Mark Witherell.

Lowell: Sophia Elizabeth Alfano, Samuel Farid Bahou, Monique Josephine Baxley, Erin Beane, Samantha Boyle, Adrian C. Chase, Eva Chege, Christine H. Cho, Sophia Rose Cigliano, Olivia Coury, Julia Espinola, Joseph James Ferry, Ryan David Frechette, Liam D. Gallagher, Brynn Katherine Geary, Maura Lynne Gillis, Jay Phoenix Gonzalez Gee Steinbrecher, Bryanna Lynne Greenwood, Brian Thomas Hoey, Fiona Hungate, Natalie Mary Kelleher, Rithany Kheam, Johnny Hang Lang, Olivia Taylor LeDuc, Calvin Lee, Pichliya Liang, Jie Liu, Jeanette Anne Manship, David Scott Martin Jr., Bridget McAndrews, Mark Samuel McEnnis Jr., Michael Jay Menezes, Malcolm Eli Milord, Tikweze Joel Namadzunda, Terry H. Nguyen, Thien-Thanh Ngoc Nguyen, Matthew Joseph O’Neill, Ifeoma Linda Onyenwe, Riley Egan Panneton, Amish Harshadbhai Patel, Injal Patel, Kruti Vijay Patel, Jason Pham, Cecelia Rose Polak, Susan Juliett Reum, Hailee Gloria Richards, Hanna Marie Richards, Maria Alejandra Salazar, Baashah Serwaah Seid, Monica Sim, Zuhair Abul-Hasan Syed, Maekala Turner, Samantha Elizabeth Valente, Felicia Ann Winward, Byanca Lily Yeam.

Nashua, N.H.: Catherine Claire Anderson, Siddharth Bhattacharya, Nitish Bodicharla, Derek James Chiavelli, Andrew Michael Dunhom, Dat Duong, Priya Kruthi Gavini, Ryan A. Hunt, Aditi Sushil Kulkarni, Krisna Lach, Michael S. Lai, Abbey Corinne LeClair, Evelyn Michelle Lee, Stephan Lensky, Lydia Vera Litvak, Keerthana Mandava, Seth Alexander Marcano, Marina Adel Morcos, Devika Vivek Nair, Nnaji Chizoba Obinelo, Yesha N. Patel, Rohan Himanshu Patel, Sriharshith Pedda, Matthew Stratos Peters, Molly Stewart Plaisted, Vindhya Reddy Rachur, Nandhini Mahadevagollahalli Rajesh Babu, Sana G. Shah, Kara Slocum, Neil Sunil, Johan Thomas Sajan, Ananya Venkatesan.

Pelham, N.H.: Benjamin William Larson, Jessica Paige Lessard, Padraic Deavan Murphy.

Pepperell: Ryan Accomazzo, Hadley Elizabeth Beauregard, Samuel Theodore Boswell, Maureen Elizabeth Del Villar Cuevas, Alyssa Joan Fliter, Chloe Jane Friary, Ashton Alexander Gray, Madeline Rose Harrington, Sunwoo Jeong, Emma Catherine Kotelly, Samantha Kozloski, Nicole Landino, Emily Louise Lawrence, Julia Elena Marin, Brynn Marie Massarelli, Sara Michelle Mayer, Bryan Eric McCaffery, Joshua Edward McGee, Andrew McLean, Brooke Lyn Medeiros, Aidan R. Morehouse, Jacob David Myers, Julia Alexis Najjar, Sabrina Rose Najjar, Jacqueline Petit-Frere, McKenna Madison Premus, Ethan Andrew Reed, Emily Marie Rotella, Isabella Kathleen Santeufemio, Claire Sidel, Elijah Thales Taylor, Sara Corinne Woods, Shane Michael Yost.

Salem, N.H.: Samantha N. Dimeco, Kimberly Fuentes, Ecaterina Rojco.

Shirley: Allison Kate Cebollero, Victoria Cercone, Akshara Challa, Elise Hadley Fredericks, Delaney Elizabeth House, Hannah Elizabeth Justice, Logan Nathaniel Kuehl, Hernyde Laurole, Jacob Thomas Noll, Sean Liam Powell, Qeanu Legaya Almarines Smith.

Tewksbury: Kavya Adabala, Michael Joseph Arsenault, Riley Patrick Auth, Dalton John Bere, Andrew Justin Bielecki, Chad Anthony Boschetti, Britney Nicola Bourassa, Anna Louise Bresette, Timothy Burditt, Nicholas James Capraro Sr., Jeffrey James Carr, Emily Elisabeth Chmela, Lyndsey Marion Cokkinos, Sarah Ann Constantino, Rebecca Ann Deck, Christian Richard Erbetta, Ronald John Florino Jr., Joao Franca Silva, Julia Elizabeth Garland, Sophia Anna Gouveia, Zachary Anthony Graczyk, Emily Jane Hankins, Marissa Marie Heinze, Nicholas Joseph Heinze, John Anthony Kelly, Elizabeth Lam, Annmarie Marquis, Mathew Charles Marquis, Maia Abigail Medina, Garrett Stone Miskell, Kyle P. Morris, Marina Amber Nelson, Jessica Elizabeth Newcomb, Melissa Nicolas, Jacob Charles Nordstrom, John Daniel O’Neill, Jocelyn Palmer, Kaiya Ann Paula, Matthew Philip Pelletier, Campbell Kevin Pierce, Giovanni David Quintal, Timothy Daniel Rivers Jr., Paul Alan Russell, Samantha Marie Salvaggio, Victoria Rose Schille, Ryan Mich Smith, Christina Lee Spezzaferro, Karlie Marie Strong, Ian Rh Tacey, James Kenneth Taggart, Trace Andrew Trant, Maren Nathalie Williams, Evan James Wood, Morgan Woodman.

Townsend: Dan Baboci, Jackson Dee, Paige Lynn Engler, Julia Colette Gagnon, Sofia Lila Gaibor, Andrew Patrick Gaskins, William Michael Hitchins, Alice Hung, Seunghyun Jun, Kaitlyn Elise Kleeman, Bianca Jade Premo, Chloe Mariah Wespiser, Nicole Marie Whelpley.

Tyngsboro: Katherine Ann Alvarez, Nia Bergeron, Ankita Bhagat, Tirth Bharat Bhagat, Chloe Laura Brush, Matthew Jon Butler, David Henry Fitzpatrick, Maria Frey, Hannah Rose Grinsztein, Andrew Simeon Hall, Patrick Edward Holman, Sidney Jane Holman, Melissa Donna Iannuzzo, Kourosh F. Karimy, Emily Claire Khalaf, Julia Elise Laurencio, Garrett Edgar Maille, Valentina Marin, Robert William McLaughlin, Cassandra Mondazzi, Kenneth Wayne Moore Jr., Lloyd Mosemann IV, Maryam Emily Mullenix, Olivia Grace Notini, Madison Catherine Parker, Andrew Stankiewicz, Rudra Sanjay Thakkar Sr., Spenser Robert Worthington-Berry, Ruthvik Yenisetti, Aria Angelique Carole Zegdoun.

Westford: Matt John Acabbo, Alejandro G. Acosta, Sneha Arora, Sriharsha Ayyagary, Brianna Nicole Bailey, Sarah Kristin Balian, Ernest Crayton Barber-Mingo, Emily Jane Blagg, Max Blasi Bombardieri, Calum Ethan Bortolussi, Heather E. Bortolussi, Kevin P. Brooks, Camryn Shea Buonacore, Marley Rose Buonacore, Thomas Daniel Burke, Maytal Burstein, Julie Lynne Camara, Maren Y. Cao, Jay Aaron Caplan, Matthew Anthony Cappucci, Colin James Carney, Katelyn Marie Carroll, Lucas Alexander Chamberlin, Amanda Leigh Chevalier, Jessica Rae Chevalier, Taisya N. Cimini, Amanda Elizabeth Ciulla, Ryan Christopher Cline, Elliot H. Coleman, Sonia Anjali Corba, Aidan Michael Couillard, Paul Joseph Crann III, Anna Cripanuk, Kimiko Marian Daniele, Meena DeBenedictis, Kelly Donna Demarco, Katherine Elizabeth Dickey, Domenic Samuel DiGiovine, Emily Doolin, Thomas Campbell Douglas, Victoria Elizabeth Enis, Berk A. Erdal, Nathaniel William Foster, Shely Fradkin, Brianna Nicole Frankfort, Lisa Nicole Frechette, Daniel Christopher Giannasca, Dorothy Jeanne Goodwin, Teresa Graziani, Rachel Brittin Hall, Gauri Harindranath, Karina Marie Heinold, Jun Hong, Ethan William Hoock, Devyn Renee Hooper, Caroline Elizabeth Hurley, Alexander S. Huynh-Koehler, Garrett Steven Jacobsmeier, Anika Jha, Haley Elizabeth Kersley, Beatrice Silvia Kinnane Oesterman, Maximilian Kozlowski, Hannah Michelle Kruger, Arya Raju Kunaparaju, Catherine Lee, Brooke Lillian Leonard, Charles Cheng Li, Henry Wang Li, Nicole Huiyun Lombardi, Isabelle Eleanor Lorette, Kathryne Olivia Lovell, Allie Shuyi Lu, Dalton Gregory Macres, Jack Owen Mahony, Sofia Raffaella Marchetti, Sarah Patricia Marcus, John Casey Mariano, Isabella Arianna Marino, Priyanka Aarti Maudgal, Sean Robert McCarthy, Lea Grace Mezzanotte, David Tzvi Miropolsky, David Moon, Lindsey Lee Moore, Matthew Joseph Moore, Spencer Moynihan, Amanda L. Murphy, Alec Michael Musante, Joseph Francis Nagle, Meghana Vinod Nair, Ellen Fay Olszowy, Nicole Shana O’Neil, Kene Chinenye Orakwue, Emma Orfanos, Renee Ruxin Owen, Clayton Scott Parr, Janvee Patel, Vaidehi Patel, Michael M. Pavkovic, Jessie Peternell, Brooke Pillsbury, Faith Anne Post, Nathaniel Paul Price, Ayush Purandare, Vishal Raghunath, Vineeth Cheera Rao, Michael Joseph Ricciardi, Zachary Roberts, Eshan Nitin Satav, Samhitha Satish Kumar, Zachary Ross Schladenhauffen, Sarah Elisabeth Schneller, Jack Hunter Seifert, Jonathan Scott Selway, Jack David Sepe, Dhyan Shah, Dinesh Arvindh Shanthakumar, Ayachi Sharma, Mikayla Francesca Shelgren, Shivali Shrivastava, Jakob F. Simas, Shelly Singhal, Malavika Soni, Calloway Thompson Steele, Kayden Ferris Tatarka, Zoe Lynn Tatarka, Andrew John Tierney, Caroline Grace Tierney, Aidan Donovan Timlin, Stephen Reece Townsend, Julia Tseng, Matthew Mendiola Tubianosa, Stephen Mendiola Tubianosa, Erin Underhill, Haya Usmani, Meghana Prasad Vadassery, Soumya Vadicharla, Ashvita Vasireddy, Pradhyum Vikram, Megan Grace Wagner, Tiffany M. Wang, Makena Joyce Waterhouse, Julia Caroline Whelan, Eleanor Grace Whitehead, Kyle Hogan Wizst, Erin Amanda Wylie, Swetha Lakshmi Yalamanchili.

Wilmington: Savannah Katherine Andersen, Alison Marie Antinarelli, Marcus Kingsley Barnes, Emily Rose Bernardo, Gabriella Emilia Bond, Dylan John Bresnahan, Kate Busby, Madeline Rose Courtney, Julie Anna D’Augusta, Anna Christina De La Cruz, Nathaniel Veikko DiMeco, Justin Joel Ekstrom, Jaley F. Fine, Rebecca Susan Ganley, Alyssa Grace Gibbons, John Patrick Grealish, Rebecca Marie Gullotto, April Haines, Danielle Elizabeth Hebert, Marly Jean-Francois, Donald J. Kenney, Kaitlin Marie LeBlanc, Shannon Kilongan Macalingay, Gianna Francesca Misuraca, Heather Niemiec, Sophia Catherine Novak, Kristen Linnea Olson, Benjamin Edward Packer, Ryan William Packer, Sydney Alexis Padulsky, Matt Panacopoulos, Sharanya R. Ramanan, Amanda Lee Ramsdell, Siobhan Joyce Reidy, Devin Roberts, Mark Andrew Rogomentich, Liam Charles Rooney, Alianna Isabella Sampson, Danielle Marie Silva, Jared Nicholas Spinney, Colin Patrick Stanford, Richard John Stuart, Alison Jean Sullivan, Manav Ashwin Thakkar, Melody Wong, Jonathan Xing.

Windham, N.H.: Jack Christopher Connors, Ryan James Pascarella, Helen Marie Sajo, Miles Andrew Swank.