Nashoba Valley Technical High School Class of 2020
PUBLISHED: | UPDATED:

Ashby: Caileb Darling.

Ayer: Garrett Callahan, Emily Collins, Luke Fontaine, Logan Grant, Kayne Kittrell, John McGillicuddy.

Berlin: Sara DeVincent.

Billerica: Joshua Crescio, Bayleigh Snook, Skyelar Snook, Reilley Wheeler.

Chelmsford: Madison Adams, Tyler Alden, Tyler Allen, Paul Baker, Rachael Beaudoin, Joseph Beauregard, Abigail Bernier, Kendra Carter, Michael Christie, Shawn Clarke, Colin Danahy, Justin Debeaucourt, Skylar Dunning, Anthony Ferron, Donald Fraser, Elliot Gale, Jillian Grady, Philip Harring, Michael Hourihan, Preston Jennings, Colin Keaney, Sean Kenney, Shea Kenny, Olivia L’Italien, Denis Maguire, Kisandra Malenfant, Ian Martin, Rhiannon McNulty, Kayla Miller, Robert Pawl, Ethan Pine, Abigail Poor, Alex Ruggiero, Emma Sa, Patrick Saber, Cole Senior, David Simonds, Austin Stankiewicz, Max Stillwell, Emma Thomas, Kaleigh Walsh, Tyler Walsh, Danielle Watman.

Dunstable: Adam Callahan, Natalie Nieves, Steven Raymond.

Groton: Katarina Barden, Eva Correia, Abigail Cronin, Dominick D’Agostino, Michael Dubois, Phoenixx Dumas, Shannon Kane, Madelyn Mansfield, Anna Mavilia, Evan Mischel, Jacob Tessier.

Harvard: Brianna Schmoyer.

Littleton: Brandon Boudrot, Matthew Cartwright, Breanna Gutheil, Daniel Osgood, Nolan Rice, Matthew Sutherland, Rachel Taylor, Rachael Thompson.

Lowell: Patrick Duffy, Pamela Euler, Steven Krzewick, Alexander Lebaron, Emily Rowsky.

Pepperell: Joshua Antosh, Alexa Beaubien, Andrew Bisson, Calandra Boutin, Katelyn DiPasquale, Tristan Doiron, Kaylie Ellison, Allie Gagnon, Anthony Jeffery, Kenneth Keins, Trent Kelley, Celine Koeleman, Dylan Laquidara, Amanda Lucarotti, Joad Maine, Alyssa Mayer, Alexis Mickel, Elizabeth Morgan, Robert Paris, Nathan Pentedemos, Ethan Reed, Madison Rose, Saundra Spoth, Mya Weinert, Chloe Welinger, Shane Yost.

Shirley: Logan Adams, Xavier Bingle, Gabriella Dube, John Felix, Scott Hopkins, Brody Miner, Kaylyn Ruiz, Kyli Schwartz, Jose Soba, Christopher Walters, James Wheeler, Liliann Woodward, Sean Woodward.

Tewksbury: Cheyenne Fuchs.

Townsend: Jennifer Bardell, Isabella Bastos, Jake Benjamin, Antonio Bettencourt, Gabriel Bowers, Dominic Capone, Jacob Crandlemere, Domenic Cura, Nathan Dorman, Jackson Garside, Adam Giardinella, Daniel Haluska, Mikayla Jones, Sarah Junod, Shenoah Kendall, Hope Kloppenburg, Matthew Overton, Nathan Parker, Tyler Sheldon, Jonathan Wright, Jordyn Wright.

Tyngsboro: Alexandra Douangvilay.

Westford: Cameron Ciulla, Amani Downs, Dylan Emanouil, Jackson Flamburis, Noah Goldbaum, Brandon Guilmette, John Howes, Jason Mendonca, Brent Robinson, Matthew Sciuto, Taylor Short.