HIGH HONOR ROLL

Seniors

Ayer: Jake Driscoll, Kaylin Patterson-Soar.

Pepperell: Trinity Dunaway, Kaitlyn May, Taylor McLellan, Eliott Searle, Elio Sgrosso, Kaitlyn Winsper, Sabrina Wojnar.

Shirley: Jillian Farrar, Nicholas Howard.

Townsend: Gabriella Agliata, Elizabeth Baldwin, Amanda Fales, Sydney Fournier, Cassandra Girard, Charles McGarigle, Michelle Rodgers.

Juniors

Groton: Katarina Barden, Abigail Cronin.

Harvard: Brianna Schmoyer.

Pepperell: Joshua Antosh, Calandra Boutin, Cheyenne Fuchs, Alyssa Mayer, Amanda Misch, Elizabeth Morgan, Robert Paris, Madison Rose, Saundra Spoth.

Shirley: Gabriella Dube, Kyli Schwartz.

Townsend: Jennifer Bardell, Nathan Dorman, Mikayla Jones.

Sophomores

Ayer: Ashton Kimball.

Groton: Mason St. Pierre.

Pepperell: Darien Ackerman, Juliana Boucek, Sydney Campano, Kelly Cannizaro, Brian DiCicco, Brian McCall, Hannah Peters, Jessica Tine, Mallory York.

Shirley: Brianna Clark, Zackery Whitman.

Townsend: Maria Ammendolia, Kyle Desjardins, Lindsey Parise.

Freshmen

Ayer: Nathan Andrews.

Groton: Samuel O’Hagan.

Pepperell: Shelby Kirk, Frances Priest.

Townsend: Abigail Cogan, Carolyn Dorman, Abigail Urda.

HONOR ROLL

Seniors

Ayer: Eric Boudreau, Alexander Corbett, Jordan Lebel, Jordan Weatherwalks.

Dunstable: Maxwell Wright.

Groton: Kylie Hilberg, Aidan Luth, Jake Walker.

Pepperell: Brooke Baker, Rylie Dupuis, Kayla Filmore, Olivia Spoth, Savannah Sylvester, Kaylee Tanguay.

Shirley: Dylan Bourassa, Lance Lavigueur, Luke McKenna, Ryan O’Connell, Eryn Tormey, Matthew Venti, Alexander Wilson.

Townsend: Britney Apostolakes, Ashley Hanlon, Jacob Harris, Aliyk Krauss, Charles Myers, Alex Ortiz, Colton Ranger.

Juniors

Ayer: Emily Collins, Luke Fontaine, Logan Grant.

Groton: Michael Dubois, Anna Mavilia.

Pepperell: Alexa Beaubien, Antonio Bettencourt, Andrew Bisson, Kaylie Ellison, Allie Gagnon, Trent Kelley, Celine Koeleman, Nathan Pentedemos, Mya Weinert.

Shirley: Scott Hopkins, Liliann Woodward.

Townsend: Jacob Crandlemere, Jackson Garside, Sarah Junod, Shenoah Kendall, Hope Kloppenburg, Matthew Overton.

Sophomores

Ayer: Nicolaus Breest, Olivia Logan, Cory Prehl.

Dunstable: Matthew Koyutis.

Groton: Emily Hanson, Jack Harrington, Aeden Kerr, Yuri Ruelle.

Pepperell: Sean Archer, Devin Brunelle, James Cate, Jacob Howe, James Kocher, Jacob Leblanc, Jacob Oskirko, Daishon Petitpas, Isabella Raposo, Anna Tang.

Shirley: Addison Cosker, Muse MacLaughlin, Sogia Santiago-Martinez, Lydia Scheufele, Nicholas Tessier.

Townsend: Michael Butcher, Sophia Cutrona, Elijah Kluckner, AJ Lunn, Connor Magoon.

Freshmen

Ayer: Conor Finlay, Abagail Hughes, Samantha Lemay, Sabrina Lewis, Ryan Vidal, Kevin Wagner-Collins.

Dunstable: Nicholas Nolan.

Groton: Dominic Hall, Jason Hnath, Hailey Morrill, Theresa Peters, Joshua-Charles Thibeau.

Pepperell: Melissa Beard, Veronica Correia, Elizabeth Goddard, Abigail Leblanc, Thomas Murphy, Isaiah Rolfe, Ethan Sei, Angelina Sgrosso, Paige Simard, Dylan Stevens.

Shirley: Trent Bourque, Dylan Calabrese, Savannah Caldbeck, Christopher Filz, Sarah Kramer, Deven Miller-Nass, Allyson Walters.

Townsend: Aidan Cogan, Timothy Crane, Aleecia Deleon, Quinlan Halloran, Ryan Hirt, Frank Horn Jr., Julia Santosusso, Isabelle Winslow.