Skip to content

GET BREAKING NEWS IN YOUR BROWSER. CLICK HERE TO TURN ON NOTIFICATIONS.

X

PUBLISHED: | UPDATED:

HIGH HONORS

Seniors

Pepperell: Christian Angelucci, Spencer Brittain, Sara Joyce, Rebeka LaRosae, Bryson Tang.

Townsend: Vanessa Agliata, Jacob Beirholm, Corey Martineau.

Juniors

Ayer: Joshua Andrews, Melynda Barlow.

Pepperell: Kristiana Albert, Maddison Caten, William Featherston, Cheyanne Thistle, Christina Tscaogianis.

Shirley: Deanna Lunardo.

Townsend: Corina Crawford, Thomas Eyles, Olivia Santosuosso.

Sophomores

Ayer: Madison Gerace.

Groton: Nicoletta Comer, Kyle Spencer.

Pepperell: Taylor Burgess, Ashley Conrad, Kayla Filmore, Kaitlyn May, Taylor McLellan, Sabrina Wojnar, Kaylin Patterson-Soar.

Townsend: Sarah Assimakopoulos, Elizabeth Baldwin, Tyler Bousquet, Amanda Fales, Cameron Fess, Sydney Fournier, Ashley Hanlon.

Freshmen

Ayer: Emily Collins.

Groton: Katarina Barden, Abigail Cronin, Madison Donahue.

Pepperell: Calandra Boutin, Katelyn DiPasquale, Alyssa Mayer, Robert Paris, Ethan Reed, Madison Rose, Saundra Spoth, Shane Yost.

Townsend: Jennifer Bardell, Mikayla Jones.

HONORS

Seniors

Ayer: Shane Boudreau, John Cibor, Andrew Poutry.

Dunstable: Emily Brooks.

Groton: Charlotte Dufresne, Brooke Lauterbach, Katelyn Scharmer, Makayla Torres-Pagan, Emilia Wright.

Harvard: Benjamin Marinelli.

Pepperell: Timothy Cahill, Monica Feinberg, Hunter Furey, Whitney Howard, Kourtney Jackson, Cassandra Koeleman, Parker Lane, Dylan Petitio, Adam Rubinic.

Shirley: Nicholas House, Julia Howard, Dominic Neto, Julian Santiago Badillo, Brandon Tedford.

Townsend: Alyssa Caputo, Ryan Coppinger, Sarah Dorman, Gregory Gagne, Elise Johansen, Rebecca Marchand, Rachel Mayer.

Juniors

Ayer: Katherine Piecewicz.

Dunstable: Nathan Nieves.

Pepperell: David Cate, Brendan Cerone, Nicholas Cerone, Rachel Cieslik, Casaundra Fagundes, Kevin Keins, Nathaniel Laakso, Julia Marple, Christopher McCall, Hayden McCarthy, Arianna Patenaude, Giovanna Polizzotti, Zelie Sears, Kyle Stumpf, Laryssa Tervail, Shannon Winton.

Shirley: Nicholas Ashe, Kyle Goulart, Alexander Scheufele.

Townsend: Matthew Baker, Brianna Fuchs, Christina Turcotte.

Sophomores

Ayer: Eric Boudreau, John Finlay, Jordan Weatherwalks.

Dunstable: Joseph Robillard.

Pepperell: Trinity Dunaway, Rylie Dupuis, Delaney Fallon, Jordan Hasbrouck, Aliyk Krauss, Samuel Poston, Eliott Searle, Elio Scrosso, Olivia Spoth, Savannah Sylvester, Kaylee Tanguay, Anthony Vassapolli, Kaitlyn Winsper.

Shirley: Ashley Bosworth, Brianna Finnegan, Eryn Tormey.

Townsend: Gabriella Agliata, Jonathan Baldwin, Alina Francia, Charles McGarigle, Charles Myers, Alex Ortiz, Ryan Whelpley.

Freshmen

Groton: Anna Mavilia, Evan Mischel.

Harvard: Brianna Schmoyer.

Pepperell: Antonio Bettencourt, Kaylie Ellison, Trent Kelley, Alexis Mickel, Amanda Misch, Elizabeth Morgan, Nathan Pentedemos, Mya Weinert, Chloe Werlinger.

Shirley: Gabriella Dube.

Townsend: Isabella Bastos, Nathan Dorman, Cheyenne Fuchs, Hannah Walter.