HIGH HONORS

Seniors

Ayer: Kaylin Patterson-Soar.

Pepperell: Kaitlyn May, Taylor McLellan, Baylie Rajaniemi, Eliott Searle, Kaitlyn Winsper, Sabrina Wojnar.

Townsend: Gabriella Agliata, Sarah Assimakopoulos, Amanda Fales, Sydney Fournier.

Juniors

Ayer: Emily Collins.

Groton: Katarina Barden, Abigail Cronin.

Harvard: Brianna Schmoyer.

Pepperell: Calandra Boutin, Celine Koeleman, Alyssa Mayer, Robert Paris, Madison Rose, Saundra Spoth.

Shirley: Gabriella Dube.

Townsend: Jennifer Bardell, Nathan Dorman, Mikayla Jones, Hope Kloppenburg.

Sophomores

Ayer: Ashton Kimball.

Pepperell: Darien Ackerman, Juliana Boucek, Sydney Campano, James Cate, Brian DiCicco, Brian McCall, Hannah Peters, Jessica Tine.

Shirley: Addison Cosker, Lydia Scheufele.

Townsend: Maria Ammendolia, Sophia Cutrona, Kyle Desjardins, Lindsey Parise.

Freshmen

Ayer: Nathan Andrews.

Groton: Dominic Hall, Samuel O'Hagan, Theresa Peters.

Pepperell: Ethan Sei.

Shirley: Sarah Kramer.

Townsend: Abigail Cogan, Timothy Crane, Carolyn Dorman.

HONORS

Seniors

Ayer: Eric Boudreau, Alexander Corbett, Jake Driscoll, John Finlay, Stephen Hamel, Jordan Lebel.

Dunstable: Maxwell Wright.

Groton: Krista Chartrand, Kylie Hilberg.

Pepperell: Brooke Baker, Taylor Burgess, Trinity Dunaway, Rylie Dupuis, Kayla Filmore, Aliyk Krauss, Samuel Poston, Brandon Reis, Joshua Roberts, Elio Sgrosso, Olivia Spoth, Savannah Sylvester, Kaylee Tanguay, Anthony Vasapolli.


Advertisement

Shirley: Dylan Bourassa, Locan Crowell, Jillian Farrar, Nicholas Howard, Lance Lavigueur, Cameron McPherson, Ryan O'Connell, Eryn Tormey, Matthew Venti, Alexander Wilson.

Townsend: Preston Andrews, Britney Apostolakes, Jonathan Baldwin, Jarrod Beirholm, Cassandra Girard, Ashley Hanlon, Jacob Harris, James Mahoney, Charles McGarigle, Alex Ortiz, Michelle Rodgers, Sam Salamone, Ryan Whelpley.

Juniors

Ayer: Luke Fontaine.

Groton: Michael Dubois, Madelyn Mansfield.

Pepperell: Joshua Antosh, Antonio Bettencourt, Katelyn Dipasquale, Kaylie Ellison, Allie Gagnon, Dylan Hoffman, Trent Kelley, Alexis Mickel, Amanda Misch, Elizabeth Morgan, Mya Weinert, Chloe Werlinger.

Shirley: Scott Hopkins, Kyli Schwartz, Liliann Woodward.

Townsend: Isabella Bastos, Jacob Crandlemere, Jackson Garside, Daniel Haluska, Shenoah Kendall, Jordyn Wright.

Sophomores

Ayer: Manuel Breest, Nicolaus Breest, Amy Esielionis, Guinevere Meusel.

Dunstable: Matthew Koyutis.

Groton: Aeden Kerr, Yuri Ruelle, Austin Thane.

Pepperell: Sean Archer, Devin Brunelle, Kelly Cannizaro, Jacob Copson, Devin Hasbrouck, James Kocher, Jacob Leblanc, Jacob Oskirko, Isabella Raposo, Anna Tang, Mallory York.

Shirley: Brianna Clark, Muse MacLaughlin, Sofia Santiago-Martinez, Zackery Whitman.

Townsend: Elijah Kluckner, Connor Magoon, Ryan Pearson.

Freshmen

Ayer: Zachary Corbett, Corinna Dolan, Angelina Herbst, Agagail Hughes, Samantha Lemay, Sabrina Lewis, Keaghan O'Leary, Ryan Vidal.

Dunstable: John Branch.

Groton: Ruby Bailey, Joshua-Charles Thibeau.

Harvard: Logan Anderson.

Pepperell: Melissa Beard, Grace Carr, Jack Desmarais, Aiden Dupuis, Elizabeth Goddard, Shelby Kirk, Abigail Leblanc, Matthew McGowan, Samuel Millett, Thomas Murphy, Thomas Plourde, Frances Priest, Joseph Reardon, Liam Reed, Isaiah Rolfe, Angelina Sgrosso, Dylan Stevens.

Shirley: Trent Bourque, Dylan Calabrese, Savannah Caldbeck, Meghan Chamberlain, Christopher Filz, Allyson Walters.

Townsend: David Baldwin, Aidan Cogan, Quinlan Halloran, Ryan Hirt, Frank Horn, Ronan Marshall, Julia Santosuosso, Abigail Urda.